Novinky

Za 85 dní začne konec pozemního DVB-T vysílání. Do půl roku bude po všem.

16.9.2019
Konečná fáze přechodu na druhou generaci pozemního televizního digitálního vysílání začne v noci na 28. listopadu 2019. Tehdy bude definitivně vypnutý kanál šířící program České televize ve starém formátu v Praze a okolí. Do půl roku pak z Česka první generace DVB-T zmizí zcela. Ve středu 27. listopadu ve 23:59 přestanou vysílače Praha Cukrák a.. více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2? Za 549 Kč včetně DPH, si od nás kupte, nový výkonný DVB-T/T2 set-top-box s podporou HD

16.9.2019
Česká televize již spustila nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

Jak se připravit na DVB-T2

28.6.2019
V magazínu Výbor 3/2019 vyšel rozhovor s naším hlavním technikem Pavlem Budínským: Stáhnout   více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2?

28.11.2018
Česká televize již spustila nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

S chytrým kamerovým systémem ochráníte svůj domov!

28.11.2018
Chcete dohlížet nad pořádkem ve Vašem domě a jeho okolí? Chcete hlídat svůj majetek a zabezpečit se před násilníky? Nechcete vynakládat nemalé množství peněz na pořízení kamerového systému? Máme pro Vás profesionální řešení – kamerový systém jako služba! Nulové počáteční náklady Bezplatná pravidelná údržba a veškerý servis Zdarma výměna všech kamer za nové do pěti.. více..

NEJLEVNĚJŠÍ SET-TOP BOX PRO DVB-T2 SE JMENUJE ANTEX PLUS ORION T2

16.10.2018
V polovině srpna byl tento set-top box certifikován u Českých Radiokomunikací o čemž jsme vás také, bez dalších podrobností, informovali. Nyní se objevil na stránkách výrobce i se základními parametry. Orion T2 (550 Kč) obdržel logo „DVB-T2 ověřeno“ pro verzi s firmwarem „512MbT2 (03/07/2018)“. Jde o velmi levný, zatím při uvedení na trh vlastně nejlevnější.. více..

Česká televize už v DVB-T nevysílá v HD. Za rok začne rušit i SD

1.10.2018
V souladu s dříve oznámeným plánem ČT o víkendu ukončila v DVB-T vysílání ve vysokém rozlišení. Všechny její stanice v HD najdeme v nové normě DVB-T2, kterou může chytit 99,7 % české populace. V DVB-T zůstaly ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport a ČT D/Art ve standardním rozlišením, všech pět kanálů se České televizi letos podařilo.. více..

DVB-T2 set-top-box ANTEXplus ORION T2 HEVC za bezkonkurenčních 550 Kč

1.10.2018
Hlavní vlastnosti: HD DVB-T2 set-top-box pracující s MPEG2 a MPEG4 H.265/HEVC Přehrává volně dostupné HDTV kanály a je vybaven HDMI konektorem Podporuje nahrávání na externí HDD přes port USB 2.0 Multimediální přehrávač videa, hudby a obrázků Podporuje SD i HD MPEG4 AVI a MKV, JPEG a MP3 soubory Elektronický průvodce (EPG) a Teletext, vícejazyčné menu.. více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2? – září 2018

20.9.2018
Česká televize již od března postupně spouští nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

Kamery jako služba od 299,- Kč měsíčně

1.5.2018
Pro měsíce květen a červen přidáváme bonus – servis STA zdarma Letošní léto přinášíme oblíbené kamerové systémy ještě výhodněji, než kdykoliv předtím. Z našeho katalogu (Kamery jako služba) doporučujeme zejména kameru č. 1, hlavně pro její vynikající výkon při příznivé ceně. Splňuje veškerá náročná kritéria. Po namontování 4 kamer máte automaticky servis STA zdarma¹. Pro více informací vás,.. více..

Multiplex 1 se rozšířil o Déčko a ČT art

24.4.2018
Programy ČT:D a ČT art je možné opět přijímat na klasickou pozemní anténu po celém území České republiky. Česká televize umístila svůj dvojkanál do veřejnoprávního DVB-T multiplexu 1 k programům ČT1, ČT2, ČT Sport a ČT24 a programovým službám Českého rozhlasu. Zařazení dětského a artového kanálu do multiplexu 1 souvisí se změnami a zmatky v.. více..

České domácnosti nejčastěji sledují videoobsah na televizorech

28.8.2017
V českých domácnostech přibývají digitální zařízení, na nichž můžeme sledovat videoobsah. Ani těm se ale v této oblasti nedaří pokořit dominantní postavení televize, kterou dnes stále najdeme téměř ve všech domácnostech a na které – i v dnešní digitální době – sledujeme videoobsah nejvíce. Potvrzují to výsledky Zaváděcího výzkumu 2017, který zajišťuje společnost Nielsen Admosphere.. více..