Novinky

2D zvonkové systémy

22.2.2021
Nejrozšířenějším zvonkovým systémem instalovaným v současnosti ve většině bytových domů je systém dvoudrátový. V principu jde o to, jak už z názvu vyplývá, že vedení signálu obstarávají dva vodiče (dráty). Jelikož ve většině starších domů již nějaké, pro tento systém vhodné, vedení instalováno je (a povětšinou je i zavedeno do bytových jednotek), jedná se o.. více..

Chytré domovní zvonky

11.2.2021
Pomocí našeho chytrého zvonku uvidíte, kdo vám zvoní na manželku i na služební cestě. Moderní doba si žádá moderní řešení. Pokud hledáte zvonek pro svůj rodinný dům, nemusíte se spoléhat jen na staré a mnohdy nevyhovující analogové systémy. Zkuste naše bezdrátové IP zvonky. Umožní vám být kdykoliv k zastižení, a to i když nejste doma,.. více..

S chytrým kamerovým systémem ochráníte svůj domov!

22.2.2020
Chcete dohlížet nad pořádkem ve Vašem domě a jeho okolí? Chcete hlídat svůj majetek a zabezpečit se před násilníky? Nechcete vynakládat nemalé množství peněz na pořízení kamerového systému? Máme pro Vás profesionální řešení – kamerový systém jako služba! Nulové počáteční náklady Bezplatná pravidelná údržba a veškerý servis Zdarma výměna všech kamer za nové do pěti.. více..

Kamery jako služba od 250,- Kč měsíčně

22.2.2020
Pro měsíce březen a duben přidáváme bonus – servis STA zdarma. Letošní jaro přinášíme oblíbené kamerové systémy ještě výhodněji, než kdykoliv předtím. Z našeho katalogu (Kamery jako služba) doporučujeme zejména kameru č. 1, hlavně pro její vynikající výkon při příznivé ceně. Splňuje veškerá náročná kritéria. Po namontování 4 kamer máte automaticky servis STA zdarma¹. Pro více informací.. více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2? Za 590 Kč včetně DPH, si od nás kupte, nový výkonný DVB-T/T2 set-top-box s podporou HD

16.9.2019
Česká televize již spustila nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

NEJLEVNĚJŠÍ SET-TOP BOX PRO DVB-T2 SE JMENUJE ANTEX PLUS ORION T2

16.10.2018
V polovině srpna byl tento set-top box certifikován u Českých Radiokomunikací o čemž jsme vás také, bez dalších podrobností, informovali. Nyní se objevil na stránkách výrobce i se základními parametry.   Orion T2 (590 Kč) obdržel logo „DVB-T2 ověřeno“ pro verzi s firmwarem „512MbT2 (03/07/2018)“. Jde o velmi levný, zatím při uvedení na trh vlastně.. více..

DVB-T2 set-top-box ANTEXplus ORION T2 HEVC za bezkonkurenčních 590 Kč

1.10.2018
  Hlavní vlastnosti: HD DVB-T2 set-top-box pracující s MPEG2 a MPEG4 H.265/HEVC Přehrává volně dostupné HDTV kanály a je vybaven HDMI konektorem Podporuje nahrávání na externí HDD přes port USB 2.0 Multimediální přehrávač videa, hudby a obrázků Podporuje SD i HD MPEG4 AVI a MKV, JPEG a MP3 soubory Elektronický průvodce (EPG) a Teletext, vícejazyčné.. více..

České domácnosti nejčastěji sledují videoobsah na televizorech

28.8.2017
V českých domácnostech přibývají digitální zařízení, na nichž můžeme sledovat videoobsah. Ani těm se ale v této oblasti nedaří pokořit dominantní postavení televize, kterou dnes stále najdeme téměř ve všech domácnostech a na které – i v dnešní digitální době – sledujeme videoobsah nejvíce. Potvrzují to výsledky Zaváděcího výzkumu 2017, který zajišťuje společnost Nielsen Admosphere.. více..

Za odloženou sledovaností televize stojí hlavně mladší diváci, ukazují data

15.8.2017
Televizní diváci stále častěji sledují své oblíbené pořady zpětně. V porovnání s diváky sledující televizi živě jsou mladší, nejvíce jich je v produktivním věku mezi 35-54 lety. Často vyhledávají pořady na tematických stanicích, které jim přinášejí obsah odpovídající jejich zájmům. Zpětně sledují především filmy, seriály nebo dokumentární pořady. Uvedla dnes společnost AtMedia. Televize je stále.. více..

Filmový kanál Cine Sony testuje FTA na 12,5W

1.8.2017
Nový bezplatný italský filmový kanál Cine Sony zahájil technické testy. Program je umístěn v distribučním multiplexu společnosti Persidera Network na satelitu Eutelsat 12 West B. Cine Sony je nový televizní projekt společnosti Sony Pictures Television Networks. Je to již v pořadí druhý kanál, který spouští na italském trhu, po nedávném startu dětské televize POP v.. více..

Nick Jr. startuje v češtině, TUTY na Astře i v RS8

1.6.2017
Hned dva nové dětské programy startují v češtině symbolicky k 1.6.2017 na Mezinárodní den dětí. Českou verzi Nick Jr. spustila společnost VIMN a na český trh vstupuje zbrusu nová bezplatná stanice TUTY. Nick Jr. Dětský kanál Nickelodeon není třeba divákům představovat. Přináší pořady pro děti školního věku. Pro mladší věkovou skupinu VIMN (Viacom International Media.. více..

Český rozhlas spouští řádné vysílání v DAB+

31.5.2017
Od 1. června 2017 spouští Český rozhlas ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi řádné rozhlasové vysílání v DAB+. Posluchačům bude nabízet v digitální kvalitě všechny své celoplošné, příslušné regionální i digitální stanice. Český rozhlas se považuje za přirozeného lídra digitalizace a nyní udělal další krok k tomu, aby veřejnosti nabízel ještě kvalitnější a pestřejší služby. „DAB+.. více..