Novinky

Jak se připravit na DVB-T2

28.6.2019
V magazínu Výbor 3/2019 vyšel rozhovor s naším hlavním technikem Pavlem Budínským: Stáhnout   více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2?

28.11.2018
Česká televize již spustila nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

S chytrým kamerovým systémem ochráníte svůj domov!

28.11.2018
Chcete dohlížet nad pořádkem ve Vašem domě a jeho okolí? Chcete hlídat svůj majetek a zabezpečit se před násilníky? Nechcete vynakládat nemalé množství peněz na pořízení kamerového systému? Máme pro Vás profesionální řešení – kamerový systém jako služba! Nulové počáteční náklady Bezplatná pravidelná údržba a veškerý servis Zdarma výměna všech kamer za nové do pěti.. více..

NEJLEVNĚJŠÍ SET-TOP BOX PRO DVB-T2 SE JMENUJE ANTEX PLUS ORION T2

16.10.2018
V polovině srpna byl tento set-top box certifikován u Českých Radiokomunikací o čemž jsme vás také, bez dalších podrobností, informovali. Nyní se objevil na stránkách výrobce i se základními parametry. Orion T2 (550 Kč) obdržel logo „DVB-T2 ověřeno“ pro verzi s firmwarem „512MbT2 (03/07/2018)“. Jde o velmi levný, zatím při uvedení na trh vlastně nejlevnější.. více..

Česká televize už v DVB-T nevysílá v HD. Za rok začne rušit i SD

1.10.2018
V souladu s dříve oznámeným plánem ČT o víkendu ukončila v DVB-T vysílání ve vysokém rozlišení. Všechny její stanice v HD najdeme v nové normě DVB-T2, kterou může chytit 99,7 % české populace. V DVB-T zůstaly ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport a ČT D/Art ve standardním rozlišením, všech pět kanálů se České televizi letos podařilo.. více..

DVB-T2 set-top-box ANTEXplus ORION T2 HEVC za bezkonkurenčních 550 Kč

1.10.2018
Hlavní vlastnosti: HD DVB-T2 set-top-box pracující s MPEG2 a MPEG4 H.265/HEVC Přehrává volně dostupné HDTV kanály a je vybaven HDMI konektorem Podporuje nahrávání na externí HDD přes port USB 2.0 Multimediální přehrávač videa, hudby a obrázků podporuje SD i HD MPEG4 AVI a MKV, JPEG a MP3 soubory Elektronický průvodce (EPG) a Teletext, vícejazyčné menu.. více..

Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2? – září 2018

20.9.2018
Česká televize již od března postupně spouští nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit,.. více..

Kamery jako služba od 299,- Kč měsíčně

1.5.2018
Pro měsíce květen a červen přidáváme bonus – servis STA zdarma Letošní léto přinášíme oblíbené kamerové systémy ještě výhodněji, než kdykoliv předtím. Z našeho katalogu (Kamery jako služba) doporučujeme zejména kameru č. 1, hlavně pro její vynikající výkon při příznivé ceně. Splňuje veškerá náročná kritéria. Po namontování 4 kamer máte automaticky servis STA zdarma¹. Pro více informací vás,.. více..

Multiplex 1 se rozšířil o Déčko a ČT art

24.4.2018
Programy ČT:D a ČT art je možné opět přijímat na klasickou pozemní anténu po celém území České republiky. Česká televize umístila svůj dvojkanál do veřejnoprávního DVB-T multiplexu 1 k programům ČT1, ČT2, ČT Sport a ČT24 a programovým službám Českého rozhlasu. Zařazení dětského a artového kanálu do multiplexu 1 souvisí se změnami a zmatky v.. více..

České domácnosti nejčastěji sledují videoobsah na televizorech

28.8.2017
V českých domácnostech přibývají digitální zařízení, na nichž můžeme sledovat videoobsah. Ani těm se ale v této oblasti nedaří pokořit dominantní postavení televize, kterou dnes stále najdeme téměř ve všech domácnostech a na které – i v dnešní digitální době – sledujeme videoobsah nejvíce. Potvrzují to výsledky Zaváděcího výzkumu 2017, který zajišťuje společnost Nielsen Admosphere.. více..

Za odloženou sledovaností televize stojí hlavně mladší diváci, ukazují data

15.8.2017
Televizní diváci stále častěji sledují své oblíbené pořady zpětně. V porovnání s diváky sledující televizi živě jsou mladší, nejvíce jich je v produktivním věku mezi 35-54 lety. Často vyhledávají pořady na tematických stanicích, které jim přinášejí obsah odpovídající jejich zájmům. Zpětně sledují především filmy, seriály nebo dokumentární pořady. Uvedla dnes společnost AtMedia. Televize je stále.. více..

Filmový kanál Cine Sony testuje FTA na 12,5W

1.8.2017
Nový bezplatný italský filmový kanál Cine Sony zahájil technické testy. Program je umístěn v distribučním multiplexu společnosti Persidera Network na satelitu Eutelsat 12 West B. Cine Sony je nový televizní projekt společnosti Sony Pictures Television Networks. Je to již v pořadí druhý kanál, který spouští na italském trhu, po nedávném startu dětské televize POP v.. více..