Elektronické zabezpečení

Máme dlouholetou zkušenost s montáží a servisem zabezpečovacích systémů, která dobře chrání váš domov, kancelář, firmu, chatu či jiný majetek.

Volba správného alarmu není jednoduchá. Naši specialisté navrhnou celý systém, provedou profesionální montáž a samozřejmě zaškolí obsluhu. Zkrátka dodáme vám na klíč jasné a spolehlivé řešení.

Samotný alarm ohlásí nejen poplach, jako například dobývajícího se zloděje, unikající plyn, vznikající požár nebo tekoucí vodu, ale také dokáže spouštět, vypínat a regulovat různé spotřebiče jako je topení, otevírat a zavírat garážová vrata, rozsvěcet a zhasínat světla v návaznosti na denní době nebo pohybu osob a mnoho dalších přání.

Díky moderním technologiím se ke svému alarmu připojte prostřednictvím internetu přes váš mobilní telefon, tablet nebo počítač i z posledního koutu světa. Kombinací bezdrátového i drátového řešení alarmu jsme velice šetrní při instalaci ve vašem objektu.

Poradíme vám, jak si s moderním zabezpečovacím systémem splnit všechna přání a zvýšit si komfort bydlení.

Na námi instalované zabezpečovací systémy poskytujeme záruku v délce sedmi let. V rámci komplexní péče provádíme roční kontroly, záruční i pozáruční servis.

Novinky