Společné TV antény

Společná televizní anténa (STA) umožňuje příjem nejen radiového FM, televizního DVB-T/T2, satelitního DVB-S/S2 signálu, ale i rozvod kamerového systému v bytových domech.

Proč STA:

  • umožňuje příjem televizních signálů DVB-T/T2
  • umožňuje příjem radiového FM
  • umožňuje příjem satelitního signálu DVB-S/S2
  • umožňuje rozvést obraz kamerového systému do bytů
  • pro celý bytový dům (komplex bytových domů) postačí jeden stožár s anténami, popřípadě parabolou a již nepotřebujete žádný les televizních antén

Technologie pro hlavní stanice STA v bytových domech prošly v posledních deseti letech velkým vývojem a obměnou. Nabízíme našim zákazníkům přijímat desítky českých a stovky zahraničních programů. Podmínkou je použití správně navržené technické sestavy pro příjem, zpracování a distribuci všech programů tak, aby byly uspokojeny i nejnáročnější potřeby našich zákazníků.

V současné době dodáváme velice kvalitní technologii od renomovaných firem jako jsou Polytron, WISI, Televes, Lem Elettronica, Triax. Námi dodávané zařízení je vysoce spolehlivé a zaručuje špičkovou kvalitu obrazu i v HD rozlišení za příznivé ceny. Naše technologie umožňuje v budoucnu snadné rozsíření o další programy.

Před samotným návrhem technického řešení STA provádí naše společnost důkladný průzkum a měření přímo u zákazníka v místě poptávané realizace. Díky tomu jsme schopni navrhnout jedinečné řešení STA, které zohledňuje místní podmínky a splňuje přání zákazníka.
Rozvod STA umožňuje rozvádět i kamerový systém bytového domu a také přijímat signál několika satelitních družic, dokáže spolupracovat s centrálním zabezpečovacím systémem v domě.

Přehled vysílaných multiplexů: http://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/regiony.html

 

Novinky