Chytrá domácnost

Již od roku 2011 dodáváme našim zákazníkům inteligentní řešení pro domácnost i firmy. Naším základním přístupem je poskytnout uživateli jednoduché a intuitivní ovládání světel, vytápění, audio-video techniky a mnoha dalších zařízení. Naším cílem je zvýšit komfort, bezpečí a efektivitu provozních nákladů.

Pod pojmem chytrá domácnost můžeme najít mnoho dílčích systémů, které dohromady tvoří harmonický celek.

Sledování spotřeby energií a plánování jejich účelného vynakládání

Nejen, že budete mít pohodlně na dosah ruky přehled o aktuální spotřebě vody, elektřiny a plynu, ale můžete dálkově přepínat topné režimy a bojlery mezi úsporným a běžným provozem. Nebo můžete vytápění spínat podle aktivity osob v domě.

Ovládání světel

Na místech jako je chodba, předsíň nebo toaleta přenechte rozsvěcení světel automatu. Dekorativní osvětlení interiéru i exteriéru se může rozsvěcet přesně tehdy, když hladina okolního světla klesne pod stanovenou úroveň.

Automatická péče o zahradu

Nestíháte pravidelně zalévat? Nevadí, chytrá domácnost v závislosti na denních srážkách a předpovědi počasí sama určí kolik vody vaše zahrada potřebuje. Dokonce v pravidelných intervalech vypustí robotickou sekačku na trávu, aby váš trávník byl vždy dokonalý.

Novinky