Jste připraveni na nové vysílání DVB–T2? – září 2018

Česká televize již od března postupně spouští nové pozemní vysílací sítě, na které umístila všechny své programy v plném vysokém rozlišení. Nové sítě již vysílají ve formátu DVB-T2, na který postupně přejdou všechny volně vysílané televizní kanály. S novým standardem DVB-T2 si však mnohé dnešní televizory a set-top-boxy neporadí. Diváci se tak budou muset na technologickou změnu připravit, respektive vhodně vybavit.

Více než 95 % diváků může přeladit

Na nových sítích ve formátu DVB-T2 je již dostupné vysílání všech kanálů v plném vysokém rozlišení (Full-HD) se zvukem DolbyDigital. Nic nebrání přeladění už nyní.

A proč Vám to vše píšeme?

I s novým TV přijímačem a nekvalitní společnou televizní anténou se nedopracujete kvalitního zvuku a ostrého obrazu. Naše společnost ANTEX plus spol. s r.o. provádí bezplatné revize společných televizních antén a zařízení souvisejících s rozvodem v bytových domech. Cílem naší práce je vyhodnocení připravenosti Vašeho systému STA proDVB-T2. Výsledkem šetření je ucelený protokol o stavu Vašeho zařízení, včetně fotodokumentace a měření úrovně a kvality jednotlivých signálů. V případě zájmu nabízíme vypracování nabídky odborné úpravy Vašeho STA. A to vše zcela zdarma. Proto, máte-li o kompletní revizi Vaší antény zájem, kontaktujte nás.

Jen DVB-T2 nestačí

Aby toho nebylo málo, tak aby Vaše televize nebo set-top-box přijímaly nový typ vysílání, musí kromě DVB-T2 podporovat i kódování H.265/HEVC.

Přechod na nový formát DVB-T2 H.265/HEVC

Vám, kteří vlastníte starší TV přijímače či set-top-boxy, přinášíme nový výkonný DVB-T/T2 set-top-box s podporou HD vysílání a kodeku H.265/HEVC, který uspokojí běžné i náročné uživatele. Snadná instalace, elektronický průvodce EPG a teletext jsou samozřejmostí, stejně jako možnost nahrávání a přehrávání vysílání z USB.

Tento výkonný DVB-T2 set-top-box Vám nabízíme za bezkonkurenční cenu 550 Kč včetně DPH. Zejména našim starším spoluobčanům je určena služba dovozu a nastavení set-top-boxu naším technikem přímo v domácnosti. Objednávky přijímáme na naší telefonní lince 261 216 424 nebo 735 824 170 nebo na emailové adrese: info@antexplus.cz

Novinky